Pārlekt uz galveno saturu

Saruna ar absolventu- Nils Jeļisejevs

Attēla autors: No LLU arhīva

Saruna ar Meža fakultātes absolventu Nilu Jeļisejevu.

"Pabeidzot vidusskolu jau biju izdomājis, ka vēlos studēt tieši mežzinātnes. Studiju gaitā, protams, bija dažādi izaicinājumi, kas radās lielākoties radās rakstura trūkuma dēļ. Tomēr, nedaudz saņemoties arī attālinātajā studiju veidā izdevās visus kursus veiksmīgi nokārtot.

Bakalaura darba izveidošana un aizstāvēšana noteikti bija izaicinošākās lietas studiju gaitā. Tika pavadīts ļoti daudz laika mežā, lai ievāktu visus nepieciešamos datus un tik pat liels darbs arī tika ieguldīts kamerālajos darbos, skaitot gadskārtas. Protams, pēc aizstāvēšanas un vērtējumu uzzināšanas bija milzu gandarījums par paveikto darbu. Un par šo veiksmīgi izstrādāto darbu vēlreiz gribētu pateikties saviem izcilajiem darba vadītājiem Jurģim Jansonam un Guntaram Šņepstam, kas palīdzēja man darba izstrādē ar labām idejām, padomiem un motivēja, kad pirms aizstāvēšanas pats nejutos pietiekoši pārliecināts par sevi.

Motivācijas vārdus jaunajiem censoņiem tā grūti iedomāties, bet nu ja intereses saistās ar meža nozari, tad noteikti ir vērts studēt Meža fakultātē."

Pievienots 27/07/2023